Menu Close

Nispetiye Motors

Her Detayına Tutku İşlenen Bir Mimari: Nispetiye Motors

MÜŞTERİ

Nispetiye Motors

TARİH

Ekim 2021

HİZMET

Fit-Out

LOKASYON

İstanbul, Türkiye

Benzersiz projelerimizden biri olan Nispetiye Motors, sonsuzluk hissi veren siyah çizgileri, tutkuyu yansıtan dekoratif eklentileri ve zamansız mimarisiyle karşı konulamaz bir davete eşlik ediyor. Benzer proje fikirleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Proje Özellikleri

3 katlı toplam 570 m2 kullanım alanına sahip oto galeri projesi.

  • Araç showroom bölümü
  • Müşteri karşılama alanı
  • Çalışma odaları
  • Toplantı odaları
  • Yönetici odası

 

Çözüm Ortaklarımız

Mimari Proje
Fresco Yapı
Mekanik İşler
Eas Mühendislik
Elektrik İşleri
Neon Elektrik
Mobilya İşleri
Turgut Mobilya
İnce Yapı Uygulamaları
Sarin Grup Yapı
Tabela, Baskı Uygulamaları
Çetin Ozalit Reklamcılık
Seramik Uygulaması
Qua
Boya Uygulaması
Jotun
Vitrifiye
Grohe
CCTV
Dahua

Güçlü, Cesur, Dinamik.

“Live Classy” düsturuyla üst segment araç satış hizmeti veren Nispetiye Motors, İstanbul’un göz alıcı semtlerinden Etiler’deki Nispetiye Caddesi’nde yer almaktadır. Müşterinin “özel” hissetmesini sağlamayı hizmet tanımında ilk sıraya yerleştiren Nispetiye Motors için yürüttüğümüz mimari süreçte önceliğimiz, bu “özel ve biricik” olma halini yapıya yansıtmak oldu. Üç katlı, 570 m2 kapalı ve 350 m2 açık alanıyla siyah rengin ve “lüks” çağrışımı yapacak deri detayların hakim olduğu Nispetiye Motors binası, açık çalışma alanları, toplantı odası ve yönetici odasıyla oldukça fonksiyonel bir ortam sunuyor.

Estetik önceliklerimiz bir yana, araçların ve müşterilerin güvenini sağlamak, konforlu bir hizmet alanı yaratabilmek adına gerekli strüktür düzenlemelerini; kablolama işlemleri, zemin, duvar ve tavan kaplama, sıhhi tesisat işlemleri ve peyzaj işlerini özenle tamamladık.

Müşteri karşılama alanının ve showroom bölümünün, satışı gerçekleştirilen araçlara benzer bir tavırda, cesur ve güçlü görünmesini amaçladık. Bu nedenle yapının yatay görünümünü sınırlandırarak “gizemli” atmosferi yenilikçi duvar dekorlarıyla canlandırdık ve araba tutkusunun açıkça görünür olmasını sağlayacak led panellerle bir kontrast yarattık. Nispetiye Motors projemiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Projenizi unutulmaz kılmak için birlikte çalışalım!

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN